Cytaty o marzeniach / notowania

Niech nie arogancji w jego świadomości nad drugą en Co masz , że chcesz otrzymywać ? .
poszukiwane przez duszy, a wypadek, w którym ma cierpieć, kończy się szczęśliwie, jeśli jest prowadzony przez umysł, ale nieszczęśliwy - jeśli szaleństwo.

Nie prosimy , abyśmy byli nieśmiertelni, Katowice ale nie musimy , aby zobaczyć wszystkiedziałania i rzeczy Łódź nagle traci sens .
Pamiętaj, że jesteś aktorem w dramacie, a rola jātēlo masz imprezę dla poety - jeśli jest mały, wtedy małe super, super. Jeśli poeta chce, aby gra złą rolę, a następnie, Zobacz również Jak dobrze grać, i po prostu inne role - czy jest to rola klibiķa lub władca Rola, lub jedynie rolę człowieka. To tu jest twój wymagane - dobrze udaje dać rolę wybierzesz rola - to inny sposób.
Желаю быть , желаю петь , Katowice Желаю развиваться , Katowice С людьми дружить и не болеть , Katowice Судьбе не поддаваться ! Katowice Желаю поднятым быть ввысь , Katowice С поддержкой , подстраховкой , Katowice Быть мастером
nie są tak silne, jak wtedy, gdy jest ich armatura słabość.
wysokie drzewa wszystkie wiatry chwyta .
czytać autorów, którzy dobrze pisać, mówić dobrze i przyzwyczajeni.
jedno życie Ci nadano, nie bardzo długo: nie pozostanie tylko to, co kocham robić.
mądry i męski, nie uciekać od życia, ale raczej do opuszczenia z niej. Po pierwsze, unikać pasję, że tak wiele przejęła - śmierci pożądliwe pragnienia. W drugiej Dusza jest pragnienie i mimowolne pragnienia śmierci, a często pozwala im na wiele i duch silnych ludzi, ale Często, gnuśny i leniwy ludzie. Pierwszy gardzi życia, Ta ostatnia jest poważnym obciążeniem.